Výsledky soutěže 3. ročník

Podívejte se na výsledky soutěže v evaluaci

Výsledky soutěže 3. ročník

Gratulujeme vítězi studentské evaluační soutěže 2019 – týmu NAVRHNEME z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy!

Dominika Drlíková, Kristýna Kvasničková, František Drahota, Geti Mubeenová a Kateřina Brzicová, studenti oboru Globální migrační a rozvojová studia na katedře sociální geografie a regionálního rozvoje, připravili návrh, který nejvíce oslovil odbornou porotu. Není bez zajímavosti, že dvě z členek tohoto týmu se účastnily soutěže již v loňském roce, soutěž si tedy, v souladu s pravidly, letos zopakovaly. Tato možnost je otevřená pro všechny! Tým NAVRHNEME koučovali RNDr. Viktor Květoň, Ph.D. a doc. RNDr. Josef Novotný, Ph.D.

Vítězný tým obdrží od ČES voucher na Evaluační minimum, dvoudenní školení v oblasti evaluací, čeká jej prezentace svého návrhu na výroční konferenci ČES a také účast v Mezinárodní evaluační soutěži.

Přírodovědecká fakulta UK v Praze obsadila v tomto kole i druhé místo, třetí skončil tým Evaluation Police z Vysoké školy ekonomické v Praze.

Do letošního ročníku se původně přihlásilo šest týmů, nicméně soutěže samotné se účastnily týmy čtyři ze tří různých pracovišť - UK, VŠE a ČZU. Soutěž proběhla 12. prosince 2019 a týmy měly pouze 5,5 hodiny na přípravu nabídky na evaluaci projektu „Sanitation Improvements through Market Strategies“. Zadání vycházelo ze skutečné evaluace, kterou v minulosti realizovala a pro soutěž pomohla upravit paní Marie Körner. Velmi jí děkujeme za ochotu a její pomoc při výběru vhodného zadání. Budeme se těšit na setkání paní Körner a vítězného týmu na Konferenci ČES 2020.

Návrhy posuzovaly tři hodnotitelky doc. Ing. Dana Švihlová, Ph.D., Mgr. Jana Chladná a Marie Körner. Všechny tři mají dlouholeté zkušenosti v oblasti evaluací a za jejich zapojení jim patří ze strany ČES velký dík!

Velmi gratulujeme vítězům i ostatním týmům, věříme, že pro každého účastníka byla soutěž přínosná. Hodnocení projektů naleznete níže.

1. místo

Tým: NAVRHNEME
Škola: Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy
Členové: Dominika Drlíková, Kristýna Kvasničková, František Drahota, Geti Mubeenová, Kateřina Brzicová
Kouč: RNDr. Viktor Květoň, Ph.D., doc. RNDr. Josef Novotný, Ph.D.

Hodnocení (pdf)

2. místo

Tým: VYK
Škola: Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy
Členové: Kateřina Kovářová, Vít Volný, Jakub Blinka, Peter Deďo
Kouč: RNDr. Viktor Květoň, Ph.D., doc. RNDr. Josef Novotný, Ph.D.

Hodnocení (pdf)

3. místo

Tým: Evaluation Police
Škola: Vysoká škola ekonomická v Praze
Členové: Štěpán Bechyně, Tereza Michalcová, Dana Nastoupilová, Ondřej Slabý, Jan Ulrych
Kouč: doc. Ing. Martin Pělucha, Ph.D.

Hodnocení (pdf)