Výsledky soutěže 4. ročník

Podívejte se na výsledky soutěže v evaluaci

Výsledky soutěže 4. ročník

Gratulujeme vítězi studentské evaluační soutěže 2021 – týmu „Project Evaluation Solutions“ z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy!

Diana Kahleová, Linh Le My, Adam Martinek, Amra Mesic a Martin Schlichter, studenti oboru Globální migrační a rozvojová studia na katedře sociální geografie a regionálního rozvoje, připravili návrh, který nejvíce oslovil odbornou porotu. Tým koučovali RNDr. Viktor Květoň, Ph.D. a doc. RNDr. Josef Novotný, Ph.D.

Vítězný tým obdrží od ČES odbornou literaturu, voucher na Evaluační minimum, dvoudenní školení v oblasti evaluací, prezentoval se na výroční konferenci ČES a čeká ho také účast v Mezinárodní evaluační soutěži.

Přírodovědecká fakulta UK v Praze obsadila v tomto kole i druhé místo, třetí skončil tým z Fakulty tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze.

Do letošního ročníku se původně přihlásily 4 týmy, nicméně soutěže samotné se účastnily týmy tři z UK a ČZU. Soutěž proběhla 29. května 2021 a týmy měly pouze 6,5 hodiny na přípravu nabídky na evaluaci projektu “Re-use of treated wastewater for agricultural irrigation in Southern Gaza Strip“. Zadání vycházelo ze skutečné evaluace, kterou v minulosti realizovala a pro soutěž pomohla upravit paní Marie Körner. Velmi jí děkujeme za ochotu a její pomoc při výběru vhodného zadání.

Návrhy posuzovaly tři hodnotitelky doc. Ing. Dana Švihlová, Ph.D., Mgr. Jana Chladná a Marie Körner. Všechny tři mají dlouholeté zkušenosti v oblasti evaluací a za jejich zapojení jim patří ze strany ČES velký dík!

Velmi gratulujeme vítězům i ostatním týmům, věříme, že pro každého účastníka byla soutěž přínosná. Hodnocení projektů naleznete níže.

1. místo

Tým: Project Evaluation Solutions
Škola: Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy
Členové: Adam Martinek, Martin Schlichter, Linh Le My, Amra Mesic, Diana Kahleová
Kouč: RNDr. Viktor Květoň, Ph.D., doc. RNDr. Josef Novotný, Ph.D.

Hodnocení (pdf)

2. místo

Tým: Czechevalstar
Škola: Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy
Členové: Tereza Cibulková, Tereza Šimková, Klára Černá, Lucie Hošková, Natálie Ratajová
Kouč: RNDr. Viktor Květoň, Ph.D., doc. RNDr. Josef Novotný, Ph.D.

Hodnocení (pdf)

3. místo

Tým: THE AETOS KAUKASIOS
Škola: Fakulta tropického zemědělství České zemědělské univerzity v Praze
Členové: Kodom Prince Owusu, Chipoyera Beaula Fadzay, Wei Xuejiao, Abdullayeva Aynur
Kouč: Ing. Petra Chaloupková, Ph.D.

Hodnocení (pdf)