Studentská soutěž v evaluaci

Soutěžte s námi ;) 

Studentská soutěž v evaluaci

ČES pořádá každoroční soutěž pro studenty vysokých škol zapsaných v oborech se vztahem k projektovému / programovému cyklu a evaluaci. Studenti v malých týmech soutěží o nejlepší návrh evaluačního přístupu ke konkrétnímu projektu / programu.

Primárním cílem soutěže je budování evaluačních kapacit. Studenti mají během přípravy a vlastního soutěžního dne možnost si vyzkoušet a aplikovat teoretické poznatky z metodologických (a jiných) kurzů v praxi, rozvinout evaluační myšlení a schopnost analýzy, a to vše ve velmi krátkém časovém limitu. Soutěž dále obohacuje výuku relevantních kurzů na VŠ a zvyšuje povědomí a profil evaluační profese v ČR.

V roce 2017 úspěšně proběhl 1. ročník soutěže, kterého se zúčasnily 4 studentské týmy (více info ZDE). Vítěz soutěže se zúčastní mezinárodní soutěže v evaluaci „World Evaluation Case Competition“!

Další informace lze nalézt:

Soutěž je inspirována kanadskou zkušeností, více informací se dozvíte na stránkách Kanadské evaluační společnosti.

Další informace o soutěži podá Lucie Jungwiertová nebo Jana Garay.

Registrace do druhého oficiálního ročníku soutěže na akademický rok 2018/2019 bude otevřena 1. října! Koučové mají možnost přihlásit své studentské týmy do 22. 10. 2018. Více informací k registraci naleznete zde.